Lesrooster voor groepslessen en circuittrainingen

De openingstijden voor de Fitness en Cardio-Fitness zijn:

  • Van maandag t/m vrijdag van 08.00 - 22.00 uur
  • In de weekeinden van 09.00 - 14.00 uur

De openingstijden voor de Jeugd-Fitness zijn:

  • Dinsdag en donderdag van 16:00 - 20:00 uur
  • Zaterdag van 09:00 - 14:00 uur
  • De jeugdleden kunnen tijdens de vakantieperiode pas vanaf 17.00 uur terecht

Tijdens de openingsuren is er altijd deskundige begeleiding aanwezig.

 

Wij hanteren geen reserveringssysteem voor onze groepslessen.

  • Vanaf 10 minuten voor aanvang van een groepsles kun je een kaart afhalen bij de receptie.
  • Als het aantal beschikbare kaarten is uitgegeven is de les volgeboekt.
  • Zonder kaart kun je niet aan een les deelnemen.
  • Heb je een kaart gehaald en kun je om welke reden dan ook niet aan de les deelnemen, breng dan de kaart terug naar de balie, zodat een andere sporter aan de les kan deelnemen.
  • Wanneer er voor een les minder dan 6 personen aanwezig zijn, kunnen we de les laten vervallen. Uiteraard kun je dan aan een andere les deelnemen of gaan fitnessen.
  • Kijk regelmatig op onze website, zodat je bij uitval van een les of een verandering in het rooster, tijdig op de hoogte bent. Of kijk op onze Facebook-pagina.

Klik hier voor het rooster op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag of zondag.

Maandag

Tijd Les Docent Zaal Plaatsen
08.00-22.00 FITNESS Met begeleiding    
09.15-10.00 Circuit training   circuit 12
09.15-10.15 Senioren fit Veronique 4 20
09.15-10.15 BBB-Combi Daphne 1 20
18.00-19.00 HIIT interval training Emero 1 12
18.15-19.00 Circuit training Met begeleiding circuit 12
19.00-19.50 Zumba Sheila 4 24
19.00-20.00 Incycling Emero 3 16
20.00-20.50 Zumba Sheila 4 24
20.00-21.00 Bodyshape/Martial fit Aziz 1 22

Dinsdag

Tijd Les Docent Zaal Plaatsen
08.00-22.00 FITNESS Met begeleiding    
16.00-20.00 Jeugd fitness Met begeleiding    
09.15-10.00 Circuit training   circuit 12
         
18.00-18.45 HITT Interval Training Emero 1 12
18.45-20.00 Hatha Yoga Ewelina** 5 16
19.00-20.00 Bodyshape Daphne/Aziz 1 22
20.00-21.00  Incycling Aziz 3 16
  **
De yoga docent vraagt 
een extra bijdrage voor
deze les.
     

Woensdag20.00-20.45

Tijd Les Docent Zaal Plaatsen
08.00-22.00 FITNESS Met begeleiding    
09.15-10.00 Circuit traing   circuit 12
09.15-10.15 Zumba Combi Bibi 4 22
09.30-10.45 Hatha Yogha Ewelina 5 16
         
19.00-19.50 Zumba Sheila 4 24
19.00-20.00 Incycling Emero 3 16
20.00-20.45 HIIT Interval Emero 2 16
         

Donderdag19.00

Tijd Les Docent Zaal Plaatsen
08.00-22.00 FITNESS Met begeleiding    
09.15-10.00 Circuit training   circuit 12
16.00-20.00 JEUGDFITNESS Met begeleiding    

18.00-18.45
 
HIIT Kettle Bell Emero 1 16
19.00-19.50 Zumba Bibi 4 24
19.00-19.50 Pilates Veronique 3 20
19.00-20.00 Powershape Aziz 1 22
20.00-20.45 Martial fit Emero 1 16

Vrijdag

Tijd Les Docent Zaal Plaatsen
08.00-22.00 FITNESS Met begeleiding    
09.15-10.00 Circuit training Met begeleiding fysiotherapeut circuit 12
09.15-10.15 BBB Combi Daphne 1 20
09.15-10.15 Senioren fit Veronique 4 20
         
19.00-20.00 Incycling Stephan/Aziz 2 16
20.00-20.30 HIIT interval training Aziz 1 16

Zaterdag

Tijd Les Docent Zaal Plaatsen
09.00-14.00 FITNESS Met begeleiding    
09.00-14.00 JEUGDFITNESS Met begeleiding    
09.00-10.15 Hatha yoga Ewelina 5 16
10.00-10.45 Circuit training   circuit  12
10.00-11.00 Incycling Emero 3 16
         

Zondag

Tijd Les Docent Zaal Plaatsen
09.00-14.00 FITNESS Met begeleiding    
         
         
11.00-11.45 Hitt Interval Emero/Aziz 1 12